Az önkormányzat kéri a lakosságot, hogy a játszótér, a park és a piknikudvar területén fokozott óvatossággal közlekedjenek.
A tegnapi vihar utáni kárelhárítás jelenleg is folyamatban van, munkatársaink azon dolgoznak, hogy az érintett területek mielőbb biztonságosan használhatók legyenek.
Kérjük a lakosság türelmét és együttműködését!
Köszönjük megértésüket.